Malta kava 250g

1Untitled 2Untitled

untitled

Skelbta EraGriga Naujienos

Grani D’Oro

Grani D’Oro 100% Arabica“ – tai kruopščiai atrinktų aukštai vertinamų švelnių braziliškų kavų ir kvapių Centrinės Amerikos arabikų mišinys. Tiksliai subalansuotas plautų arabikų, auginamų 1500–2000 metrų virš jūros lygio aukštyje, derinys, kuriame dominuoja stipraus ir pilno skonio meksikietiška kava.  Išpiltas į puodelį, mišinys įgyja ryškų, bet kartu santūrų skonį, pasižymintį rūgštingumo prieskoniu, primenančiu švelnią neapdorotą kakavą, datulių ir skrudintos duonos aromatais bei rudo cukraus pokvapiu.

 

 newarabica

Skelbta Uncategorized

GRANI D’ORO FIVE STARS

ARABIKOS MIŠINYS, ATKELIAVĘS IŠ BRAZILIJOS IR CENTRINĖS AMERIKOS AUKŠTUMŲ, PASIŽYMINTIS „INDIA PARCHMENT KAAPI ROYALE“ ROBUSTOS PUPELIŲ, AUGINAMŲ 800–1200 METRŲ AUKŠTYJE KARNATAKOS KALNŲ GAUBIAMOSE PLANTACIJOSE, KURIOSE IDEALIAI DERA DIRVOŽEMIO, LIETAUS IR PAVĖSIO SĄLYGOS, PRIESKONIU. „KAAPI ROYALE“ PUPELĖS PABRĖŽIA ARABIKOS AROMATUS BEI PADEDA IŠLAIKYTI PUTĄ, ESMINĘ AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS EKSPRESO YPATYBĘ. IŠPILTA Į PUODELĮ, ŠI KAVA SAVO GIANDUJA ŠOKOLADO IR LAZDYNŲ RIEŠUTŲ AROMATAIS, ITIN VERTINAMOMIS GERIAUSIO KAPUČINO SAVYBĖMIS, PRIMENA AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS JUODĄ ŠOKOLADĄ.

 

newfive-stars

 

Skelbta EraGriga Naujienos

Kava Perlanera Moka!

                               

Kava Perlanera Moka! Jau pas mus Lietuvoje!

  • Perlanera buvo sukurta Italijoje prieš daugiau nei dešimt metų remiantis 80 metu kavos skrudinimo patirtimi.
  • Kavos pupelės skrudinamos naudojant moderniausias technologijas taip sukuriant aukščiausią kokybę.
  • Pakavimo metodas leidžia užtikrinti ypatingą aromatą, taip išsaugant skonį ilgą laiką.

 

 

KAVA                                 

Skelbta EraGriga Naujienos

Bigbank PLENTO TAURĖ 2015

Era Griga ir įspūdžiai iš renginio – Bigbank PLENTO TAURĖ 2015. Birštonas.IMG_3821 IMG_3804 DSC_0193 IMG_3800 IMG_3799 IMG_3801IMG_3811

Skelbta EraGriga Naujienos

Vescovi kavos jau galite paragauti ir įsigyti Assorti.lt parduotuvėje.

logoVescovi kavos jau galite paragauti ir įsigyti Assorti.lt parduotuvėje Vilniuje bei internetu čia >>

Assorti.lt yra tokia šeimos parduotuvė, kur jie patys viską išbandę, turi ekologiškų ir šiaip niekur nematytų prekių. Parduotuvėse gali viską ragauti ir pabandyti, labai fainos konsultantės. Na, o vaikams tai iš viso nerealiai daug visko, be to, galima sutaupyti. Pas juos galima pirkti ir internetu, pristato į kiekvieną kaimą.
Skelbta EraGriga Naujienos

“Era Griga” įspūdžiai iš Baltijos maisto ir gėrimų mugės “BAF 2014″

Skelbta EraGriga Renginiai Pažymėti: ,

ERA GRIGA dalyvaus ir kviečia apsilankyti Baltijos maisto ir gėrimų mugėje BAF 2014

BAFERA GRIGA pristatys savo unikalaus skonio, išskirtinius ir kokybiškus produktus Baltijos maisto ir gėrimų mugėje BAF 2014. Jos metu kviečiame visus lankytojus aplankyti ERA GRIGA stendą, kuriame galėsite degustuoti ar įsigyti vis labiau Lietuvoje populiarėjančius išskirtinės kokybės itališkus produktus. Jūsų laukia ir malonios staigmenos su savininku ir šefu iš KULINARIJOS STUDIJOS.

Data: lapkričio 6-8 d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3 salė

Apie renginį.

Baltijos maisto ir gėrimų mugė BAF – maisto kultūros šventė ir verslo įvykis, skirtas maisto idėjai ir mitybos kultūrai puoselėti.
Lietuvoje palaipsniui formuojasi gurmaniškos tradicijos, keičiasi skonis ir naudojami produktai, vartojimo kultūra. Vartotojai darosi išrankesni, linkę išbandyti naujus skonius ir ieškantys įvairovės. Jiems ir skirta mugė BAF. Supažindinkite su savo naujienomis! Vietinės maisto pramonės bei užsienio gamintojų atstovai, tiekėjai turės puikias galimybes mugėje pristatyti naujausius produktus, išskirti jų savybes, pademonstruoti maisto gamybos naujoves, plėsti vartotojų ratą, skverbtis į rinką, geriau ir arčiau pažinti vartotoją.

BAF_poster

Renginio puslapis.

Skelbta EraGriga Renginiai Pažymėti: ,

ERA GRIGA pristatė savo produktus KULINARIJOS STUDIJOJE. Renginyje dalyvavo svečias iš Italijos Ugo Mura – IFSE Culinary Institute atstovas

GOZ_4025Rugsėjo 17-osios vakarą Gian Luca Demarco į savo jaukią KULINARIJOS STUDIJĄ pakvietė virtuvės profesionalus. Studijoje juos pasitiko pats šeimininkas ir svečias iš Italijos Ugo Mura – IFSE Culinary Institute atstovas. ERA GRIGA pristatė savo išskirtinės kokybės produktus, kuriais pasidžiaugė pats Ugo Mura ir renginio dalyviai.

Apie KULINARIJOS STUDIJĄ.

Kulinarijos studija yra oficiali IFSE Culinary Institute atstovė Lietuvoje! Studijos savininkas, šefas-instruktorius Gian Luca Demarco, pats mokęsis šiame institute bei dirbęs Michelin žvaigždutėmis pažymėtuose restoranuose, su malonumu dalinasi savo žiniomis su maisto gaminimo entuziastais ir profesionalais. “Kulinarijos studijos” komanda kartu su IFSE institutu paruošė kelias studijų programas, kurios bus rengiamos Lietuvoje bei Italijoje. Šio bendradarbiavimo esmė – profesionaliai ir išsamiai supažindinti su Italijos maisto kultūra, ypatingą dėmesį skiriant produktų kokybei bei sveikatai.

“Kulinarijos studijos” puslapis. 

Nuotraukų autorius G.Ožiūnas www.oziunas.com

Skaityti plačiau ›

Skelbta EraGriga Renginiai Pažymėti: ,

Eragriga ir įspūdžiai iš renginio – Bigbank PLENTO TAURĖ’2014

Skelbta EraGriga Renginiai

Naujienos

  • untitledMalta kava 250g

  • Grani D’Oro

    Grani D’Oro 100% Arabica“ – tai kruopščiai atrinktų aukštai vertinamų švelnių braziliškų kavų ir kvapių Centrinės Amerikos arabikų mišinys. Tiksliai…


  • GRANI D’ORO FIVE STARS

    ARABIKOS MIŠINYS, ATKELIAVĘS IŠ BRAZILIJOS IR CENTRINĖS AMERIKOS AUKŠTUMŲ, PASIŽYMINTIS „INDIA PARCHMENT KAAPI ROYALE“ ROBUSTOS PUPELIŲ, AUGINAMŲ 800–1200 METRŲ AUKŠTYJE…


Kontaktai

UAB "Era Griga"
Kirtimų g. 47B, Vilnius, Lietuva, LT02244
Mob. Tel.: +370 655 45574
El. paštas: import@eragriga.lt