ERA GRIGA dalyvaus ir kviečia apsilankyti Baltijos maisto ir gėrimų mugėje BAF 2014

BAFERA GRIGA pristatys savo unikalaus skonio, išskirtinius ir kokybiškus produktus Baltijos maisto ir gėrimų mugėje BAF 2014. Jos metu kviečiame visus lankytojus aplankyti ERA GRIGA stendą, kuriame galėsite degustuoti ar įsigyti vis labiau Lietuvoje populiarėjančius išskirtinės kokybės itališkus produktus. Jūsų laukia ir malonios staigmenos su savininku ir šefu iš KULINARIJOS STUDIJOS.

Data: lapkričio 6-8 d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3 salė

Apie renginį.

Baltijos maisto ir gėrimų mugė BAF – maisto kultūros šventė ir verslo įvykis, skirtas maisto idėjai ir mitybos kultūrai puoselėti.
Lietuvoje palaipsniui formuojasi gurmaniškos tradicijos, keičiasi skonis ir naudojami produktai, vartojimo kultūra. Vartotojai darosi išrankesni, linkę išbandyti naujus skonius ir ieškantys įvairovės. Jiems ir skirta mugė BAF. Supažindinkite su savo naujienomis! Vietinės maisto pramonės bei užsienio gamintojų atstovai, tiekėjai turės puikias galimybes mugėje pristatyti naujausius produktus, išskirti jų savybes, pademonstruoti maisto gamybos naujoves, plėsti vartotojų ratą, skverbtis į rinką, geriau ir arčiau pažinti vartotoją.

BAF_poster

Renginio puslapis.

Skelbta EraGriga Renginiai Pažymėti: ,

Naujienos

  • untitledMalta kava 250g

  • Grani D’Oro

    Grani D’Oro 100% Arabica“ – tai kruopščiai atrinktų aukštai vertinamų švelnių braziliškų kavų ir kvapių Centrinės Amerikos arabikų mišinys. Tiksliai…


  • GRANI D’ORO FIVE STARS

    ARABIKOS MIŠINYS, ATKELIAVĘS IŠ BRAZILIJOS IR CENTRINĖS AMERIKOS AUKŠTUMŲ, PASIŽYMINTIS „INDIA PARCHMENT KAAPI ROYALE“ ROBUSTOS PUPELIŲ, AUGINAMŲ 800–1200 METRŲ AUKŠTYJE…


Kontaktai

UAB "Era Griga"
Kirtimų g. 47B, Vilnius, Lietuva, LT02244
Mob. Tel.: +370 655 45574
El. paštas: import@eragriga.lt