ERA GRIGA pristatė savo produktus KULINARIJOS STUDIJOJE. Renginyje dalyvavo svečias iš Italijos Ugo Mura – IFSE Culinary Institute atstovas

GOZ_4025Rugsėjo 17-osios vakarą Gian Luca Demarco į savo jaukią KULINARIJOS STUDIJĄ pakvietė virtuvės profesionalus. Studijoje juos pasitiko pats šeimininkas ir svečias iš Italijos Ugo Mura – IFSE Culinary Institute atstovas. ERA GRIGA pristatė savo išskirtinės kokybės produktus, kuriais pasidžiaugė pats Ugo Mura ir renginio dalyviai.

Apie KULINARIJOS STUDIJĄ.

Kulinarijos studija yra oficiali IFSE Culinary Institute atstovė Lietuvoje! Studijos savininkas, šefas-instruktorius Gian Luca Demarco, pats mokęsis šiame institute bei dirbęs Michelin žvaigždutėmis pažymėtuose restoranuose, su malonumu dalinasi savo žiniomis su maisto gaminimo entuziastais ir profesionalais. “Kulinarijos studijos” komanda kartu su IFSE institutu paruošė kelias studijų programas, kurios bus rengiamos Lietuvoje bei Italijoje. Šio bendradarbiavimo esmė – profesionaliai ir išsamiai supažindinti su Italijos maisto kultūra, ypatingą dėmesį skiriant produktų kokybei bei sveikatai.

“Kulinarijos studijos” puslapis. 

Nuotraukų autorius G.Ožiūnas www.oziunas.com

Visa nuotraukų galerija.

Skelbta EraGriga Renginiai Pažymėti: ,

Naujienos

Kontaktai

UAB "Era Griga"
Kirtimų g. 47B, Vilnius, Lietuva, LT02244
Mob. Tel.: +370 655 45574
El. paštas: import@eragriga.lt